• Kamenný koberec

Produkt kamenný koberec sa na trhu teší veľkej obľúbenosti vďaka svojím kvalitám a možnosti širokého použitia. Na základe toho, že je v stavebníctve čoraz viac skloňovaný tento exkluzívny materiál, rozhodli sme sa zaviesť ho do našej ponuky.

Kamenný koberec

Materiálové systémy kamenných kobercov sú vyrábané zo zmesi prírodného kameniva, resp. z kombinácie farebného kremičitého piesku a živicového spojiva. Spomínaná kombinácia a starostlivá odborníkmi zabezpečovaná výroba zaručuje, že nami vyrábané povrchy vykazujú vysokú pevnosť, UV stabilitu, odolnosť voči oteru, farebnú stálosť a maximálnu možnú odolnosť voči vonkajším vplyvom. Zloženie kamenného koberca zabezpečuje taktiež jednoduchú a rýchlu aplikáciu prakticky kdekoľvek a jednoduchú údržbu (vonkajšie povrchy sú čistené zametaním, resp. prúdom vody a vnútorné povrchy vysávaním).

Základné vlastnosti nami vyrábaného kamenného koberca sú:

  • mrazuvzdornosť – do výšky až – 50 °C,
  • celistvosť – povrch bez špár,
  • difúzna otvorenosť, tzv. priepustnosť – priepustné systémy vhodné na príjazdové cesty, okolie bazénov, zabezpečia nekĺzavosť povrchu a zabránia tvorbe kaluží,
  • vodeodolnosť – systémy neprepúšťajúce vodu vďaka obsahu špeciálnej živice.

Použiteľnosť týchto materiálových aplikačných systémov kamenného koberca je široká, aplikuje sa v interiéri – napr. na schodiská, podlahy, v exteriéri – napr. na balkóny, výjazdy, výstupy, dvory, chodníky, podlahy altánkov a vo vlhkom prostredí. Kamenný koberec je vhodnou alternatívou aj pre členité, či poškodené a nepekné betónové povrchy.

Zaručujeme Vám, že aplikácia kamenného koberca zmení Vaše povrchy na nepoznanie a zabezpečí ich vzhľadovú atraktívnosť a luxusnosť.

Vyroba certifikovaného betonu Predaj kameniva Kamenný koberec