• O nás

onasAko ste sa mali možnosť dozvedieť z úvodnej stránky, na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2010. Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Trstenej, č. 1916 - okres Tvrdošín.

Ponuka betónu, kameniva a razenej dlažby podlieha tým najvyšším kvalitatívnym normám. Náš sortiment a sním poskytované služby si získali už množstvo spokojných zákazníkov, čím dochádza k neustálemu prísunu nových klientov a taktiež k budovaniu dobrého mena našej firmy Mega Bet, s. r. o.

O kvalite, ktorú ponúkame svedčí certifikácia 90/1998 o stavebných výrobkoch podľa STN EN 206 – 1 pre betóny triedy C 8/10 až C 35/45. Hlavným cieľom našej spoločnosti je neustále zvyšovanie technologickej úrovne výroby a kvality vyrábaného betónu tak, aby spĺňala požiadavky zodpovedajúce bežnej úrovni v krajinách EÚ.

Úspešnosť nášho podnikania podčiarkuje nie len certifikovaná kvalita ponúkaných výrobkov, ale aj vysoká úroveň v oblasti poradenstva a dopravných služieb. onas obrazok

Zabezpečovanie kvalitného poradenstva smerujúceho ku klientom považujeme za najdôležitejší aspekt v tzv. predpredajnej fáze. Sme presvedčení, že ak je poskytované na dostačujúcej úrovni, stáva sa akýmsi spúšťajúcim mechanizmom pre vyvolanie nákupu. Riadime sa myšlienkou, že iba profesionálny a kvalifikovaný prístup zo strany našich pracovníkov podporí samotnú spokojnosť zákazníka ešte pred nákupom, a preto sa môžete spoľahnúť na 100% odbornosť nášho personálu.

Firma Mega Bet, s. r. o. ponúka aj komplexné dopravné služby, čím maximálne zvyšuje pohodlie svojich zákazníkov, pretože objednaný materiál doručí priamo na požadované miesto a v čase, ktorý vyhovuje zákazníkovi.

Vyroba certifikovaného betonu Predaj kameniva Kamenný koberec